Ste zbalený?

Poznáte ten blažený pocit predtým, než máte niekam konečne odcestovať? Myslíte na všetko navôkol, tri razy kontrolujete či ste všetko zbalili, jednoducho čakáte, že bude všetko v najlepšom poriadku. A všetko v poriadku aj byť musí, jednoducho to tak požadujete a tak to musí byť, nech sa deje čokoľvek. Napriek tomu sa musíte občas zamyslieť nad tým či máte … Pokračovat ve čtení „Ste zbalený?“

336x280-nocnikosilky3-1429533436.jpg

Poznáte ten blažený pocit predtým, než máte niekam konečne odcestovať? Myslíte na všetko navôkol, tri razy kontrolujete či ste všetko zbalili, jednoducho čakáte, že bude všetko v najlepšom poriadku. A všetko v poriadku aj byť musí, jednoducho to tak požadujete a tak to musí byť, nech sa deje čokoľvek. Napriek tomu sa musíte občas zamyslieť nad tým či máte všetko. Hlavne osoby ženského pohlavia sa týmto zvyknú veľmi stresovať. Áno, je to tak. Stresovanie je však niečo, čo je už našou súčasťou. Musíme proste všetko udržať pod kontrolou. Mužov zase trápi len to či si zabalili menice napatia.

Priority?

Každý z nás má iné priority, každý z nás rozmýšľa inak a čo sa týka ženského a mužského myslenia, to je niečo, čo sa navzájom akosi nevie pochopiť. Áno, je pravda, že by ste chceli vidieť aspoň časť ženskej mysle, aby ste si uvedomili, o čo im vlastne ide. Podobne to cítia aj ženy, tiež by chceli vedieť, o čo ide chlapom. Napriek tomu sa neviete stretnúť, však? Preto musíte myslieť hlavne na kompromis, ktorý je základom všetkého. Našli ste ho už?

.