Kvalita je dôležitá

Stále viac motoristov uprednostňuje kvalitné hliníkové disky borbet http://www.najdisky.sk/hlinikove-disky/borbet/ oproti tým štandardným z plechu. Sú atraktívnym doplnkom vozidla a pre niektorých vodičov sú rovnako dôležité ako pekné pneumatiky. Ideálna starostlivosť o vaše auto Pneumatiky väčšinou vydržia len istý čas, ale disky borbet vás môžu sprevádzať po celý čas používania vášho automobilu. Paradoxom je, že obstaranie pneumatík … Pokračovat ve čtení „Kvalita je dôležitá“

Stále viac motoristov uprednostňuje kvalitné hliníkové disky borbet http://www.najdisky.sk/hlinikove-disky/borbet/ oproti tým štandardným z plechu. Sú atraktívnym doplnkom vozidla a pre niektorých vodičov sú rovnako dôležité ako pekné pneumatiky.

336x280-nocnikosilky3-1429533436.jpg

Ideálna starostlivosť o vaše auto

Pneumatiky väčšinou vydržia len istý čas, ale disky borbet vás môžu sprevádzať po celý čas používania vášho automobilu. Paradoxom je, že obstaranie pneumatík je oveľa cenovo náročnejšie než samotné alu kola. Z toho dôvodu sa postupne stávajú štandardnou výbavou vozidla a nevidíme dôvod, prečo by to malo byť inak. Môžete si tak zaobstarať sadu, ktorá vám bude slúžiť ako v lete, tak aj v zime. Dokonca môžete prekladať veľmi ľahko aj celé komplety. Nielenže tým ušetríte slušnú sumu peňazí, ale zároveň si ich tak toľko neničíte. Odporúčame ich raz ročne vyvážiť a kontrolovať pravidelne predovšetkým tlak v gumách. Ideálnym skladovaním je, keď sú obuté a máte ich navrstvené pekne na sebe. So správnym výberom vám pomôžu skúsení automechanici a servisy, ktoré je väčšinou aj sami ponúkajú na predaj.

.